بهداشت و درمان

بهترین مدل سمعک در مرکز ارزیابی شنوایی سمعک برتر

بهترین مدل سمعک

برای دستیابی به این که چه سمعکی برای شما مناسب است باید به مراکز شنوایی سنجی مراجعه کنید تا متوجه شوید که شما کاندید چه نوع سمعکی هستید.

افراد بسیاری در جامعه مشغول به زندگی و فعالیت هستند که از ناشنوایی و یا کم شنوایی رنج می برند و نیاز به لوازم و تجهیزاتی چون سمعک ها دارند. سمعک ها به این افراد کمک می کنند تا بهتر بشنوند و از صداهای اطراف خود لذت ببرند. با پیشرفت تکنولوژی سمعک ها نیز تغییرکردند و شکل و شمایل تازه ای به خود گرفتند، بسیاری از آن ها به صورت هوشمند و یا ضد آب طراحی شده اند تا افرادی که به آن ها نیاز دارند بتوانند به راحتی از آن ها استفاده کنند. عوامل بسیاری وجود دارند که می توانند باعث کم شنوایی در افراد شوند از شایع ترین آن ها می توان به جرم گوش اشاره کرد که می توانیم با یک شستشوی ساده آن را بر طرف کنیم. عامل دیگری که می تواند باعث کم شنوایی شود پارگی پرده گوش است که در بیشتر مواقع در اثر ضربه و یا ورود جسمی خارجی به گوش اتفاق می افتد که در مراحل اولیه می توان به وسیله ی داروها و یا عمل های جراحی ترمیمی باعث بهبود گوش شد. 

عفونت گوش میانی نیز از شایع ترین بیماری های گوش است که می تواند باعث کم شنوایی در افراد شود این بیماری بیشتر در کودکان و خردسالان خود را نمایان می کنند و لزوم استفاده از سمعک را بالا می برد. از پیش رونده ترین عوامل کم شنوایی پیرگوشی است که با بالا رفتن سن می تواند بر میزان وخامت آن افزوده شود. در صورت بروز کم شنوایی می توانیم به بیماری های روحی بسیاری چون افسردگی، انزوا و … دچار شویم به همین دلیل به بیماران توصیه می شود در صورت بروز هرگونه نشانه های کم شنوایی به پزشک مراجعه کنند تا تحت درمان قرار گیرند و در صورت نیاز از سمعک مناسب استفاده نمایند. 

چه مدل سمعکی برای افراد کم شنوا مناسب است؟

برای دستیابی به این که چه سمعکی برای شما مناسب است باید به مراکز شنوایی سنجی مراجعه کنید تا از این طریق متوجه شوید که شما کاندید چه نوع سمعکی هستید. از جمله مراکز شنوایی سنجی که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کند کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر است که با ارائه ی مشاوره های به روز و تخصصی زیر نظر کارشناسان مجرب در کنار تست های شنوایی سنجی پیشرفته سمعک بهترین و مناسب ترین سمعک برای شما را در اختیارتان قرار می دهند. مرکز شنوایی سنجی سمعک برتر با اندازه گیری نوع و میزان کم شنوایی بهترین مدل سمعک را در اختیار شما قرار می دهند و شما می توانید براساس نوع شنوایی خود سمعک مورد نیازتان را دریافت کنید. کلینیک سمعک برتر نمایندگی زیمنس می باشد و انواع مختلفی از سمعک های داخل گوش، پشت گوش و ریک را در اختیار مراجعه کنندگان خود براساس نیازشان قرار می دهد. 

شما می توانید در این مرکز براساس نوع زندگی و فعالیت روزانه ای که دارید سمعک مورد نظر خود را دریافت نمایید. در سال های اخیر انواع مختلفی از سمعک های نیمه هوشمند و هوشمند وارد بازار شده اند که توانسته اند صدایی واضح تر حتی در میهمانی ها را به شما هدیه دهند. علاوه بر این برای آسان تر شدن فعالیت ها سمعک های شارژی وارد بازار شده اند تا دیگر نیازی به تعویض باتری وجود نداشته باشد. کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر به همکاری شرکت زیمنس سمعکی را برای افرادی که دچار کم شنوایی یک طرفه هستند در نظر گرفته است تا با استفاده از سیستم کراس با کراس به صورت وایرلس از شنیدن صداها لذت ببرند. یکی از معضلاتی که افراد کم شنوا با آن دست و پنجه نرم می کنند درک درست از صداهای اطراف است که کلینیک سمعک برتر توانسته است با ارائه ی بهترین مدل های سمعک این مشکل را برطرف کند و سمعک هایی در اختیار بیمارارن عزیز قرار دهد که قدرت تفکیک صداها را دارد و درک گفتار و شنیدار را برای متقاضیان سمعک ها بالا می برد. 

گوش های افراد کم شنوا نیز مانند چشم های افرادی که ضعیف است نیاز به چکاپ دوره ای و سالیانه دارد به همین جهت به افرادی که دچار بیماری های گوش هستند و یا از ناشنوایی رنج می برند توصیه می شود به صورت سالیانه گوش های خود مورد شنوایی سنجی در مراکزی چون مرکز شنوایی سنجی سمعک برتر قرار دهند تا در صورت بروز هر گونه تغییر از سمعک مناسب استفاده نمایند. 

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا