بهداشت و درمان

ایمپلنت تخصصی و طراحی خط لبخند در کلینیک دندانپزشکی خانواده

ایمپلنت تخصصی دندان

کلینیک دندانپزشکی خانواده با استفاده از مواد اولیه مرغوب، سلامت و زیبایی دندان را به مراجعه کنندگان هدیه می دهند.

خرابی و سفید نبودن دندان از جمله مشکل هایی است که می تواند زندگی روزمره را دچار مشکل کند و در صورت توجه نکردن به آن می تواند تاثیرات جبران ناپذیری بر سلامت بدن داشته باشد، انتخاب یک کلینیک دندانپزشکی مناسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. با توجه به این که مراقبت از دندان ها و سالم نگه داشتن آن ها امری بسیار مهم است، مراجعه، معاینه و برسی سلامت دندان ها در دندانپزشکی خانواده ، امری بسیار تاثیر گذار در سلامت دندان ها می باشد، همچنین این کلینیک دارای فضای انتظار و درمانی مناسب و بهداشتی بوده و از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت استفاده می کنند. علاوه برآن مدیریت خوب در دندان پزشکی خانواده باعث شده تا مراجعین مادامی که در کلینیک هستند احساس ناخوشایندی نداشته باشند. لازم به ذکر است که تمامی مواد مورد استفاده ی خدمات درمانی و زیبایی درجه یک بوده و با رعایت استاندارد های بهداشتی به کار گرفته می شود.

طراحی خط لبخند

لبخند زدن تأثیر زیادی در زندگی روزمره افراد دارد، لبخند زدن با ایجاد احساسات شاد در مغز انسان می تواند به سالم ماندن بیشتر کمک کند، همچنین وقتی لبخند می زنید با فرد دیگری ارتباط برقرار می کنید و به او حس خوبی را منتقل می کنید. برای داشتن خط لبخند زیبا بهتر است به یک دندانپزشکی معتبر بروید، پزشکان کلینیک دندانپزشکی خانواده در این حوزه ماهر و مشغول به فعالیت هستند. انجام طراحی خط لبخند به سه صورت انجام می شود: مرحله اول شامل دیجیتالی کردن قطعات برای ترمیم با استفاده از لیزر است، در مرحله دوم ، یک طراحی گرافیکی کامپیوتری از ساختار پروتز با استفاده از نرم افزار سه بعدی ایجاد می شود و در مرحله آخر براساس اطلاعات بدست آمده از اسکن ، پروتز در مدت زمان کوتاهی تولید می شود. پزشکان این کلینیک برای آن که بتوانند ترمیم و زیبایی دندان را به خوبی اقدام به اصلاح طرح لبخند کنند از پروسه های استفاده میکند:

  • نصب ونیر دندان
  • لمینت دندان
  • تاج دندان
  • ونیر کامپوزیت
  • ارتودنسی دندان
  • گاها ایمپلنت دندان

ایمپلنت تخصصی 

 یکی از بزرگترین مزایای ایمپلنت های دندانی این است که آن ها مانند دندان های طبیعی رفتار می کنند قدرت و عملکردی را فراهم می کنند که نسبت به سایر ترمیم ها بی نظیر است، همچنین مانند دندان های طبیعی با مراقبت مناسب، امکان ماندگاری مادام العمر را نیز دارند. اگر به هزینه های مادام العمر ایمپلنت های دندانی در مقایسه با سایر هزینه های ترمیم که ممکن است نیاز به تعویض منظم داشته باشید نگاه کنید به طور شگفت انگیزی مقرون به صرفه است. امروزه از دست دادن دندان بر اعتماد به نفس فرد تأثیر می گذارد، همچنین نداشتن دندان های سفید ممکن است بر احساس شما در مورد لبخند زدن تأثیر بگذارد در حالی که دارندگان دندان  های ایمپلنت اظهار می کنند که هنگام صحبت کردن یا خندیدن نگران دیده شدن دندان های خود نیستند، بنابراین می توانند با اطمینان کامل به لبخند، روز خود را سپری کنند. بعد از انجام ایمپلنت بهتر است از آن مراقب ویژه ای شود، مراقبت از ایمپلنت های دندانی به راحتی انجام می شود و مانند مراقبت از دندان طبیعی که شامل مسواک زدن و نخ دندان کشیدن حداقل دو بار در روز، معاینات منظم دندانپزشکی و قرارهای معمول بهداشت می شود است اما بسیاری از مردم تصور می کنند که ایمپلنت از مواد ارگانیک ساخته شده است و نیازی به تمیزکاری ندارند اما این موضوع واقعیت ندارد و ایمپلنت های دندانی همانند دندان های طبیعی بدون مراقبت صحیح هنوز هم می توانند آفت، بیماری های لثه و عفونت ها را جذب کنند. از جمله مزایای ایمپلنت تخصصی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایمپلنت قدرت جویدن و غذا خوردن را بهبود می‌بخشد
  • برخلاف دندان طبیعی، ایمپلنت همیشگی است
  • به شما جوانی می بخشد
  • به حفظ سلامتی دهان و دندان شما کمک بسیار بسیار زیادی می کند

سلامت و زیبایی دندان ها نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره دارد که این روزها افراد بیشتر از همیشه به اهمیت آن پی برده اند. هنگام انجام ایمپلنت تخصصی و طراحی خط لبخند، کلینیک دندانپزشکی خانواده با استفاده از مواد اولیه مرغوب سلامت و زیبایی دندان را به مراجعه کنندگان هدیه می دهند و در صورت مرغوب نبودن جنس دندان، توصیه های لازم را برای استفاده از مواد مناسب برای شستشو یا رعایت نکات بهداشتی بیشتر برای دوام مواد استفاده شده، ارائه می دهند.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا