بهداشت و درمان

تخفیفات ویژه کلینیک تخصصی مهر ساوه

دندانپزشکی در ساوه

کلینیک تخصصی دندانپزشکی مهر ساوه با ارائه خدمات متنوع دندانپزشکی درمانی تا زیبایی، از بهترین دندانپزشکی های شهر ساوه محسوب می شود.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی مهر ساوه با ارائه خدمات متنوع دندانپزشکی درمانی تا زیبایی، از بهترین دندانپزشکی های شهر ساوه محسوب می شود. این مرکز با انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی توسط پزشکان متخصص موجب افزایش زیبایی صورت و افزایش اعتماد به نفس در فرد می شوند. کلینیک تخصصی مهر ساوه با بهترین تجهیزات و امکانات به روز دندانپزشکی، بالاترین کیفیت را در به مراجعین ارائه می دهند. ارتودنسی، ایمپلنت، بلیینگ، لمینیت، کامپوزیت و… همگی از خدمات ارزنده ای است که به مراجعین این مرکز با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی ویژه شرایط کرونا ارائه می شود. 

دندانپزشکی زیبایی یکی از پرطرفدارترین خدماتی است که در بین افراد خصوصا جوانان طرفدار پیدا کرده است. این روزها با وجود کلینیک های دندانپزشکی دیگر نیازی نیست برای دریافت خدمات دندانپزشکی به مطب های مختلف مراجعه کنیم. در واقع کلینیک های تخصصی دندانپزشکی تمامی خدمات از گرفتن عکس دندان گرفته تا تخصصی ترین خدمات را به صورت یکجا ارائه می دهند و کار را برای مشتریان راحت تر کرده اند تا از مراجعه به مطب های مختلف در نقاط مختلف شهر، خصوصا در شرایط کرونایی امروز پیشگیری کنند.

ارتودنسی دندان 

بین خدمات دندنپزشکی زیبایی، ارتودنسی دندان یکی از تخصصی ترین و مهم ترین خدمات می باشد. در درمان ارتودنسی در واقع بصورت پایه ای، اصولی و اساسی مشکلات دندان های روی هم، دندان های با فاصله، فک هایی که مشکلات جلو آمدن یا عقب ماندن دارند، در صورتی که حاد نباشد و به موقع به دندانپزشک مراجعه شود، توسط متخصص ارتودنسی برطرف می شود و درمان پذیر است.

در این روش از درمان بیمار باید در طول مدت درمان ماهی یک بار به دندانپزشک خود مراجعه کند و بعد از هر ویزیت و کار‌هایی که پزشک روی سیم‌ها، کش‌ها و… انجام می‌دهد، ممکن است دچار درد شود که به مرور این درد‌ها کاهش می‌یابند. ارتودنسی بسته به میزان سن و نیاز درمان فرد در نوع های مختلف چون ثابت، متحرک، شفاف و نامرئی انجامی می شود. بعد از انجام ارتودنسی در روزهای اول درمان ناراحتی هایی ناشی از درد با وجود سیم کشی احساس می شود که تا وقت عادت کردن به آنها ادامه دارد. رعایت نکاتی چون خوردن غذاهای نرم، غذا و نوشیدنی های سرد، مصرف مسکن، شستشو با آب نمک گرم، ایجاد مشغله و پرت کردن حواس می تواند تسکینی در برطرف کردن مشکلات ایجاد شده بر اثر ارتودنسی باشد.

بلیچینگ دندان

بلیچینگ نوعی درمان زیبایی محسوب می شود که بر حسب نیاز و تشخیص دندانپزشک، دندان ها را تنها تا دو درجه سفید می کنند. این نوع از سفید کردن دندان یکی از بهترین، سریع ترین و کم آسیب ترین روش ها است که برای از بین بردن انواع لکه ها و رنگدانه های به وجود آمده روی دندان ها است اما ماندگاری و دوام این روش همانند دیگر روش های زیبایی نیست و بعد از مدتی نیاز به انجام سفید کردن دندان خواهید داشت. مواد سفید کننده ی مورد استفاده در بلیچینگ پراکسید هیدرژن نام دارد و در این روش هیچ آسیبی به مینای دندان وارد نمی شود. 

کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یکی از روش های بدون عوارض برای پوشاندن دندان و از پرکاربردترین ها در دندانپزکشی است که طرفداران بسیاری را جذب خود کرده است. کامپوزیت برای افرادی که دندان های نامرتب، دندان های روی هم، دندن لب پر، دندان شکسته، دندان بد رنگ و فضای خالی بین دندان هایشان دارند گزینه مناسبی است. 
کامپوزیت انواع مختلفی دارد که پزشک با مشورت و گرفتن اطلاعات بیمار و با توجه به نوع زندگی فرد، نوع متناسب را انتخاب می کند. بعد از انجام کامپوزیت مراقبتهای بعد چون شستشو در هر وعده، رعایت در خوردن و جویدن غذاهای سفت، عدم استفاده از مواد رنگ دار، سیگار نکشیدن و … بسیار نقش مهمی در ماندگاری و طول عمر آن دارند.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا