بهداشت و درمان

پت شاپ کلینیک دامپزشکی سپن

پت شاپ های معروف

پت شاپ کلینیک دامپزشکی سپن بزرگترین فروشگاه لوازم حیوانات خانگی، که شامل محصولات داخلی و خارجی متنوع، با کیفیت و با قیمت های مناسب است.

پت شاپ کلینیک دامپزشکی سپن بزرگترین فروشگاه لوازم حیوانات خانگی، که شامل محصولات داخلی و خارجی متنوع، با کیفیت و با قیمت های مناسب است. در این پت شاپ می توانید انواع کالاها و وسایل مورد نیاز انواع حیوانات خانگی از نژاد سگ، گربه، خوکچه هندی، خرگوش، انواع پرنده، ماهی، انواع خزندگان و … را با مشورت با کارکنان این فروشگاه که تجربه ی زیادی در این زمینه دارند، تهیه کنید. علاوه بر خرید وسایل نیز می توانید به صورت دوره ای به دامپزشکی سپن نیز مراجعه نمایید.

معرفی انواع محصولات پت شاپ کلینیک دامپزشکی سپن

انواع ظرف، وسایل نگهداری و انواع قلاده

در این پت شاپ انواع ظرف های حیوانات مختلف برای غذا، آب، غذای اتوماتیک و همچنین برای ادرار، مدفوع و خاک مناسب برای برخی از حیوانات با بالاترین کیفیت ها یافت می شود. همچنین شما می توانید متنوع ترین باکس ها و قفس های نگهداری حیوانات خانگی خود را با اقتصادی ترین قیمت ها تهیه کنید.

انواع غذا و مکمل های دارویی پت

از آنجایی که کیفیت غذای پت بسیار متفاوت بوده و برندهای زیادی در این زمینه در حال فعالیت هستند، تهیه ی غذای مناسب هر حیوان خانگی ممکن است بسیار دشوار باشد. در پت شاپ سپن می توانید انواع خوراکی، تشویقی و غذای پت خود را با بهترین کیفیت ها تهیه کنید. مکمل های دارویی برای هر حیوانی لازم است زیرا به رشد و تقویت بیشتر و بهتر آنها کمک می کند، پت شاپ سپن زیر نظر بهترین و با تجربه ترین دامپزشکان، انواع مکمل دارویی حیوانات خانگی را ارائه می دهند.

دستورهای غذایی سالم برای تغذیه پت

مشاوره با دامپزشک

برای تهیه مواد غذایی حیوانات خانگی حتما با دامپزشک آنها مشورت کنید و بدون مشورت با آنها رژیم غذایی حیوان خود را تغییر ندهید.

از مواد غذایی طبیعی استفاده کنید

برای تغذیه ی پت ها بهتر است از مواد غذایی تازه و با کیفیت و طبیعی استفاده کنید و یا می توانید مواد غذایی و مکمل های با کیفیت را از پت شاپ سپن تهیه کنید. بهترین رژیم برای حیوانات خانگی رژیم سرشار از کربوهیدرات کم و پروتئین است اما از غذاهای مشکل ساز مانند پیاز، سیر، تره فرنگی و پیازچه در رژیم غذایی حیوانات خود، خودداری کنید.

داشتن رژیم غذایی مناسب برای پت

برای حیوانات خانگی خود رژیم غذایی مناسب زیر نظر دامپزشک او، در نظر بگیرید و تغذیه پت خود را کنترل کنید. در کلینیک دامپزشکی سپن به آسانی رژیم غذایی پت خود را دریافت کرده و در پت شاپ سپن آن را تهیه کنید. 

لوازم آرایشی و بهداشتی پت

در فروشگاه پت سپن لوازم بهداشتی مورد نیاز پت خود مانند خمیر دندان مخصوص آنها را با متنوع ترین برندها و کیفیت ها در قیمت های بسیار به صرفه و اقتصادی تهیه کنید.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا