بهداشت و درمان

کاشت ابرو طبیعی در درمانگاه پوست و مو دامون

کاشت ابرو طبیعی

اگر قصد کاشت ابرو طبیعی دارید می توانید با مراجعه به درمانگاه پوست و مو دامون برای ایجاد فرم دلخواه و هماهنگ با فرم صورت، از متخصصین مشاوره بگیرید.

ابرو یکی از مهم ترین اجزای صورت است که در زیبایی و ظاهر کلی صورت نقش مهمی دارد. ابرو های نازک یا کم پشت اکثرا با لوازم آرایشی به شکل مطلوب تبدیل می شوند اما استفاده بلند مدت از این لوازم ممکن است به پوست و ریشه ابرو آسیب برساند. 
درمانگاه پوست و مو دامون یکی از معتبر ترین مراکز کاشت ابرو طبیعی است. شما می توانید با خیالی آسوده به فرم دلخواه ابرو ی خود برسید. کاشت ابرو در درمانگاه پوست و مو دامون در اتاق عمل های vip  توسط تیمی مجرب و حرفه ای برای متقاضیان انجام می شود. اگر قصد کاشت ابرو طبیعی دارید می توانید با مراجعه به درمانگاه پوست و مو دامون برای ایجاد فرم دلخواه و هماهنگ با فرم صورت، از متخصصین مشاوره بگیرید. مواردی مانند کاشت در جهت خواب ابرو، امکان آرایش و اصلاح ابرو، تراکم دلخواه متقاضی و عدم ایجاد حالت مسواکی را کلینیک دامون تضمین می کند.

با پیشرفت پزشکی در زمینه ی زیبایی و زیبایی شناسی توانستند کاشت ابرو طبیعی را جایگزین روش های قبلی کنند. در حالی که این عمل جراحی زیبایی مورد تأییر بسیاری است و تعداد قابل توجهی متقاضی دارد در عین حال هزینه، عوارض جانبی و خطراتی که ممکن است در بر داشته باشد را نمی توان نادیده گرفت.

روند کاشت ابرو

روش کاشت ابرو تقریبا شبیه کاشت مو است. در کاشت ابرو طبیعی از مو های قسمت فوقانی گوش تکه برداری می کنند. در این عمل جراحی تنها مو ها برداشته نمی شوند، بلکه جراح با این تکه برداری فولیکول های مو را نیز برداشت می کنند. فولیکول های مو بعد از انتقال به ابرو این اطمینان را به فرد می دهد که بعد از ریزش اولیه، ابرو ها دوباره رشد خواهند کرد. بعد از بیهوشی جراح برش های کوچکی را در محل های فولیکول و در محل پیوند ابرو ایجاد می کنند. مراحل این عمل جراحی حداکثر سه ساعت طول می کشد.

مزایا و معایب 

از مزایای کاشت ابرو، ظاهر طبیعی است که در نهایت کار حاصل می شود. چون مو های پیوند زده شده متعلق به شماست و شما دیگر نیاز به استفاده از لوازم آرایشی ندارید.
هزینه ی کاشت ابرو طبیعی، بسیار بالاست و به دلیل حساس بودن کار حتما باید به مراکز و کلینیک های معتبر مراجعه کرد. پوست افراد با هم متفاوت است و زمان شکل گیری فولیکول ها ممکن است برای برخی دیر تر انجام شود. و در نهایت برای تعداد کمی ممکن است فولیکول ها موهای جدید تولید نکنند.

روند بهبود کاشت ابرو چگونه است؟

دوره نقاهت کاشت ابرو بسیار کوتاه است. در روز های اول احتمالا شاهد زخم  هایی در اطراف ابرو خواهید بود که حتما پزشک به شما توصیه می کند که آن ها را از پوست جدا نکنید.
معمولا توصیه می شود تا سه هفته بعد از کاشت ابرو طبیعی، از انجام ورزش های سنگین بپرهیزید. اگر در این مدت شاهد هر گونه خون ریزی یا تورم بودید حتما باید به جراح خود اطلاع دهید.
بعد از چند هفته شاهد ریزش مو های پیوند خورده خواهید بود. این امر کاملا طبیعی است و جای نگرانی ندارد. بعد از مدتی رشد ابرو ها آغاز خواهد شد. در طول این مدت می توانید ابرو های رشد کرده را قیچی کنید تا به فرم دلخواه خود دست یابید.

هشدار ها و عوارض جانبی کاشت ابرو

این احتمال چندان دور نیست که فولیکول های پیوند خورده به رشد مو نینجامند. در صورت مشاهده چنین چیزی مجبور به انجام دوباره ی جراحی خواهید بود. 
بعد از جراحی ممکن است شاهد ناهنجاری هایی باشید که باید حتما به پزشک خود اطلاع دهید.این ناهنجاری ها عبارتند از:
•    خون ریزی غیر معمولی
•    آسیب های عصبی
•    تورم
•    کبودی
•    عفونت
•    جای زخم

قبل از جراحی پزشک باید پرونده سلامت پزشکی شما را با دقت بررسی کند و شما نیز باید تمامی دارو های مصرفی خود را با پرشک در میان بگذارید. اگر اختلالات خونریزی دارید انجام کاشت ابرو برای شما امکان پذیر نیست.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا