دسته‌بندی نشده

کلینیک دندانپزشکی لاویه

دندانپزشک متخصص

کلینیک دندانپزشکی لاویه یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهران است که انواع خدمات را بهترین روش ها و مدرن ترین تجهیزات ارائه می دهد.

کلینیک های دندانپزشکی انواع خدمات درمانی و زیبایی را به بیماران و مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. حفظ سلامت و بهداشت، دهان و دندان موضوعی است که در تمام سنین باید به آن توجه شود. کلینیک دندانپزشکی لاویه یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران است که انواع خدمات را با بهترین روش ها و مدرن ترین تجهیزات ارائه می دهد. خدمات درمانی و زیبایی در کلینیک دندانپزشکی لاویه انجام می شود، که به توضیح و بررسی آن ها خواهیم پرداخت. 

خدمات درمانی

دندان یکی از عضوهای مهم بدن است که باید به سلامت آن توجه نمود. درد دندان و خرابی دندان اگر به موقع درمان نشود، موجب بروز مشکلات جدی تر خواهد شد. کلینیک دندانپزشکی لاویه در زمینه های مختلف درمانی مانند: عصب کشی، کشیدن دندان، پر کردن دندان، درمان ریشه، ارتدنسی، جراحی فک و صورت، پروتز ثابت و متحرک و درمان لثه به بیماران خود خدمت رسانی می کند. درمان هریک از این بیماری ها زیر نظر دندانپزشک متخصص انجام می شود. تجهیزات و وسایلی که در کلینیک دندانپزشکی لاویه مورد استفاده قرار می گیرد کاملا استاندارد بوده و از تکنولوژی بالایی برخوردار است. 

خدمات زیبایی 

امروزه برای افزایش زیبایی دندان ها و لبخند روش های مختلفی وجود دارد که در کلینیک دندانپزشکی لاویه زیر نظر متخصص انجام می شود. هریک از روش های زیبایی دندان با مواد و ابزارهای به خصوصی انجام می شود که شما با مشاوره با دندانپزشک های کلینیک مناسب ترین روش را انتخاب خواهید کرد. 

کامپوزیت

کامپوزیت مادهای ترکیبی از جنس پلاستیک و شیشه است که علاوه بر ترمیم دندان های پوسیده برای بهتر کردن ظاهر لبخند و تغییر رنگ یا به نوعی مرتب کردن ظاهر دندان استفاده می شود. در این روش ممکن است دندان به گرما و سرما حساس شود که با گذشت زمان این مشکل برطرف خواهد شد. نوع های مناسب کامپوزیت برای هر فرد به نیاز های او و فاکتورهایی که برای شخص مهم باشد متفاوت است. کامپوزیت ونیر مواد سفید رنگ رزینی است که برای پر کردن دندان ها استفاده می شود، دندانپزشک زیبایی با استفاده از برندهای مختلف رزین کامپوزیت را شبیه دندان های طبیعی روی دندان فرد شکل می دهد.
نوعی از پرکننده های دندانی با مواد معدنی و مونومرها می باشند که با استفاده از نور آبی برای ترمیم و اصلاح دندان های پوسیده استفاده می شود. این روش ایمن مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و اکثر دندانپزشکان از رزین کامپوزیت استفاده می کنند. کلینیک دندانپزشکی لاویه از کامپوزیت های متنوع استفاده می کند که هر کدام قیمت و کیفیت متفاوتی دارد و بر حسب نیاز می توانید آن ها را انتخاب کنید.  کامپوزیت زنیت آلمان یکی از کامپوزیت هایی است که در این کلینیک دندانپزشکی ارائه می شود و قیمت هر واحد آن ۴۵۰ هزار تومان است. همچنین کامپوزیت ‌ای پی اس آلمان واحدی ۶۵۰ هزار تومان، کامپوزیت الترادنت آمریکا واحدی ۶۰۰ هزار تومان و کامپوزیت جیانیال ژاپن واحدی ۳۵۰ هزار تومان است. 

ایمپلنت

ایمپلنت دندان یکی از جدیدترین روش‌های درمان دندان از دست رفته به شمار می‌رود. این روش قیمت بیشتری نسبت به سایر روش های درمانی و زیبایی دندان دارد اما طول عمر آن زیاد است و تقریبا تا پایان عمر باقی می ماند. در این درمان پس از انجام آزمایش‌های مربوطه، ابتدا یک ایمپلنت فلزی از جنس تیتانیوم به کمک جراحی در استخوان فک در محل دندان از دست رفته، قرار داده می‌شود و پس از بهبودی استخوان و لثه، به ترتیب Abutment (اتصال‌دهنده) و تاج دندان روی ایمپلنت نصب خواهند شد. ایمپلنت‌ها ظاهری کاملاً شبیه به دندان طبیعی دارند.
نوع و قیمت ایمپلنت هایی که در کلینیک دندانپزشکی لاویه استفاده می شود، عبارتند از:
•    ایمپلنت SNUC کره ای واحدی 2 میلیون و 800 هزار تومان
•    ایمپلنت DIO کره ای توسط جراح فک و صورت واحدی 3 میلیون و 400 هزار تومان
•    ایمپلنت DENTIS کره ای واحدی 2 میلیون و 600 هزار تومان

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا