خدمات پوست مو زیبایی

تفاوت لیزر و اپیلاسیون برای از بین بردن موهای زائد

با لیزر موهای زائد، به صورت دائمی لطافت و پاکیزگی پوست همراهتان است.

موی زائد بدن خصوصا بین خانم ها معضلی دیرینه است که تمایل دارند به هر شکل ممکن رشد آن را به تعویق یا رشد آن را متوقف کنند. برای خلاص شدن از موهای زائد می توان روش های مختلفی استفاده کرد اما متداول ترین آنها اپیلاسیون و لیزر است که در زیر به شرح این دو می پردازیم تا متناسب با شرایط و بودجه خود، یکی از آنها را برای از بین بردن موی بدن و صورت انتخاب کنید. تفاوت لیزر و اپیلاسیون در قیمت ها، زمان گذاشتن و تحمل درد است که  نقش تعیین کننده ای در از بین بردن موی زائد به صورت دائمی دارد.

اپیلاسیون موی زائد بدن، روشی است که در آن مو از ریشه کنده می شود که بصورت موقت موها را از بین می برد اما برخی از موم ها وجود دارند که برای مدت زمان طولانی تری رشد مو را به تعویق می اندازد. در کل اپیلاسیون به مرور زمان البته طولانی باعث نازک و کمتر شدن موها می شود. این روش از بین بردن موهای بدن مدتی است که بسیار طرفدار پیدا کرده است و به طور کلی زمان طولانی تری نسبت به روش های دیگری چون ژیلت که به سرعت مو رشد می کند، از رشد موی بدن خلاص می شوید. برای انجام اپیلاسیون در مراکزی که این نوع خدمات را ارائه می دهند، علاوه بر بهداشت، نوع موم، تجهیزات مربوطه، اپراتوری که این عمل را انجام می دهد نقش بسیار مهمی دارد. اگر فرد غیرحرفه ای اپیلاسیون انجام دهد احتمال کبودی و سوختگی وجود دارد که در صورت جدی نگرفتن آن می تواند به ماندن لک و از دست رفتن زیبایی پوستتان بیانجامد.

لیزر از آخرین روش ها برای رفع موی زائد بدن است، که می تواند با دستگاه های پیشرفته که برای کلینیک های لیزر یا دستگاه هایی که برای مصارف خانگی در بازار وجود دارد، انجام شود. انجام هر کدام از روش هایی که موی زائد را از بین می برد می تواند مزایا و معایبی داشته باشد که برای انجام آنها متناسب با جنس پوست، رنگ پوست و روش هایی که از قبل برای از بین بردن مو استفاده کرده اید، دخیل باشد. اگر می خواهید از لیزر استفاده کنید به نکاتی که قبل و بعد از استفاده از لیزر باید رعایت کنید را فراموش نکنید، زیرا در نظر گرفتن هر کدام از آنها می تواند نقش موثری در نتیجه نهایی داشته باشد و یا از خطرات احتمالی دورتان کند. در مجموع با اطلاعاتی که در خصوص نوع پوست، رنگ پوست، دستگاه مناسب، روشی که در گذشته برای رفع موی زائد انجام داده اید، می توانید به نتیجه دلخواهتان برسید که صد البته نقش اپراتوری که لیزر انجام می دهد را نمی توان نادیده گرفت. برای انجام لیزر حتما از افرادی که در این حوزه تخصص دارند مشاوره بگیرید تا از هدر رفتن پول، وقت، انرژی و سلامتی خود پیشگیری کنید. افراد حرفه ای با تنظیم دستگاه و دانشی که در این حوزه دارند می توانند در جلسات کمتری نیز به هدف مورد نظر نزدیکتان کنند.

تفاوت لیزر و اپیلاسیون برای از بین بردن موهای زائد
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا