بهداشت و درمان

لیزر موهای زائد با جدیدترین دستگاه در درمانگاه دامون

جدیدترین دستگاه لیزر

دایود لیزر به دلیل تکنولوژی پیشرفته ای که دارد، اپراتور می تواند طول پالس و انرژی را طبق نیاز متقاضی تنظیم کند. این دستگاه برای پوست تیره مناسب است.

در درمانگاه پوست و مو دامون برای لیزر موهای زائد از دستگاه الکس اپوجی پلاس که دستگاه دوست و کشور همسایه با طول موج لیزری 755 نانومتر است. امواج این دستگاه انرژی بسیار بالایی دارند که می توانند ملانین یا رنگدانه های موجود در مو ها را هدف قرار دهند. آسیب رساندن به فولیکول های مو موجب توقف رشد مو ها می شود.
پوست شما هر نوع و هر رنگی که باشد، اگر قصد لیزر موهای زائد دارید می توانید به درمانگاه دامون مراجعه کنید. درمانگاه دامون در پاسداران با متخصصین مجرب، پوست شما را معاینه می کنند و شما را از میزان تأثیر گذاری لیزر روی پوست تان آگاه می کنند. 

لیزر موهای زائد

روند کلی لیزر بدین شکل است که ابتدا مو از زیر پوست توسط موج های لیزر از زیر پوست از بین می رود. بعد از اینکه فولیکول مو ها از بین رفت، مو های روییده شده ریزش پیدا می کنند. مرحله ی بعدی بسته شدن منافذ پوست است که در جلسات آخر این اتفاق می افتد. لیزر موهای زائد بیکینی یکی از پر طرفدار ترین روش هاست. دستگاهی که در درمانگاه دامون برای لیزر به کار می رود بیشترین نتیجه را حاصل می کند.
لیزر مو های زائد توسط دستگاه های مختلفی انجام می شود.  هر کدام با طیف موج مختلفی کار می کنند و برای عده ای از مردم مناسب هستند. از جمله پرکاربرد ترین دستگاه های لیزر، دستگاه نوری IPL، دستگاه لیزر Nd-YAG، دستگاه لیزر دایود و دستگاه لیزر الکساندرایت هستند که با طول موج های متفاوت برای رفع موهای زائد استفاده می شوند.

دستگاه نوری IPL:

این دستگاه ها کارکردی شبیه دستگاه های لیزر موهای زائد دارند. جدیدترین نوع این دستگاه ها E-LIGHT  هستند که همزمان از رادیو فرکانس ها و نور استفاده می کنند. این ویژگی دستگاه های نوری IPL، باعث می شود روی موهای کمرنگ تأثیر بیشتری حاصل شود. همچنین برای لیزر موهای زائد کسانی که پوست حساسی دارند دستگاه IPL از دیگر دستگاه ها بهتر عمل می کند. این دستگاه علاوه بر لیزر موهای زائد برای جوانسازی صورت و از بین بردن لک های پوستی نیز استفاده می شود. عوارض بعد از استفاده از این دستگاه بسیار کم است و برای پوست و موی مردم ایران مناسب تر است.

دستگاه لیزر Nd-YAG:

لیزر های این دستگاه در یک لامپ برق پمپ شده اند. لیزر های Nd-YAD   با یک طول موج 1064نانو متری، در مادون قرمز، نور منتشر می شود. 

دایود لیزر:

این دستگاه به دلیل تکنولوژی پیشرفته ای که دارد، اپراتور می تواند طول پالس و انرژی را طبق نیاز متقاضی تنظیم کند. این تنظیمات خاص قابلیت استفاده در پوست های تیره را میسر می سازد. این دستگاه نیز برای نژاد ایرانی مناسب است. نکته ی مهم و قابل توجه اپراتور لیزر است. تمامی اپراتور های لیزر در درمانگاه پوست و مو دامون در پاسداران دارای تخصص و مدرک معتبر لیز هستند.

لیزر الکساندرایت:

این دستگاه از پیشرفته ترین دستگاه های لیزر موهای زائد محسوب می شود. از بهترین خصوصیات این دستگاه می توان به قابل تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی اشاره کرد. این قابلیت به دستگاه این اجازه را می دهد تا برای هر نوع پوستی مناسب باشد. طول موج این دستگاه 755 نانومتر است و به دلیل جذب بالای ملانین تأثیر فوق العاده ای روی از بین بردن موهای زائد دارد.

کدام دستگاه درد کمتری دارد؟

لیزر موهای زائد در درمانگاه دامون در پاسداران با کادری متخصص و کاملا ایمن انجام می شود. دستگاهی که در درمانگاه دامون برای لیزر موهای زائد استفاده می شود کمترین عوارض را دارد. آستانه ی تحمل درد در افراد متفاوت است و به صورت دقیق نمی توان درباره ی میزان درد نظر داد.
 

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا