بهداشت و درمان

طراحی لبخند هالیوودی در کلینیک دندانپزشکی دکتر رضا نادری

لبخند هالیوودی

دندان پزشکی دکتر رضا نادری با ارائه بهترین و متنوع ترین خدمات دندان پزشکی و خدمات زیبایی چون طراحی لبخند هالیوودی است.

زیبایی و سفیدی دندان یکی از مهم ترین عوامل جهت زیبا تر دیده شدن صورت است.  دندان پزشکی دکتر رضا نادری با ارائه بهترین و متنوع ترین خدمات تبدیل به معروف ترین مرکز دندان پزشکی در داخل تهران شده است، یکی از خدمات اصلی این دندان پزشکی، طراحی لبخند هالیوودی است. لبخند هالیودی به دندان های صاف و لبخند خاص گفته می شود که زیبایی منحصر به فردی برای شما به همراه خواهد داشت. توجه داشته باشید داشتن لبخند درست و بجا می تواند بیشترین تاثیر را بر زیبایی بگذارد و به همین منظور بهتر است بتوانید بهترین لبخند را ارائه دهید و بی شک عدم توانایی در ارائه لبخند زیبا نمی تواند زیبایی چهره شما را نمایان سازد.

 طراحی لبخند هالیوودی یکی از مواردی است که اخیرا محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم پیدا کرده است. منظور از لبخند هالیوودی، دندان های صاف و شفافی است که سبب خوش فرم جلوه داده شدن دندان می شود. بهتر است بدانید نام طرح لبخند هالیوودی برگرفته از نوع لبخند و زیبایی لبخند بازیگران هالیوودی است. یکی از مهمترین مواردی که در لبخند هالیوودی حائز اهمیت می باشد را می توان طریقه لبخند زدن دانست. طراحی لبخند به روش های مختلفی انجام می پذیرد که هر یک از روش ها ویژگی های منحصر به خود را داشته و باید نوع آن توسط دندانپزشک متخصص دکتر رضا نادری تشخیص داده شود. 

انواع طراحی لبخند هالیوودی 

لبخند هالیوودی برای ترمیم اضطراری شکستگی دندان یا اصلاح جزئی کانتور دندان ایده آل است. این یک روش آرایشی است که در آن نوعی از مواد دندانی، رزین کامپوزیت، روی دندان های شما شکل می گیرد تا لبخند صاف و سفیدتری به شما هدیه بدهد. این ماده می تواند به عنوان یک محلول آرایشی برای دندان های خرد شده، دندان های جمع شده و لکه های دندان و پر کننده ها استفاده شود. برخلاف قرار دادن روکش چینی، که می تواند بیش از دو بازدید انجام دهد، لبخند هالیوود را می توان در یک قرار ملاقات تکمیل کرد. روند لبخند هالیوود دارای مزایایی است، از جمله قیمت پایین تر و زمان انتظار کوتاه تر. اگر از ظاهر دندان های خود راضی نیستید یا مشکلی دارید که باید اصلاح شود، ممکن است لبخند هالیوود روش مناسبی برای شما باشد. جنس دندان یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه داشت، چرا که اگر جنس آن نامرغوب یا چینی باشد، ممکن است بشکند و یا نیاز به تعویض مجدد داشته باشد، حتی ممکن است به دندان های شما آسیب برسد.

جالب است بدانید انواع مختلفی لبخند هالیوودی وجود دارد که در زیر به آن اشاره می کنیم:

  • ونیر یا کامپوزیت
  • لمینت یا لامینیت
  • کاشت دندان
  • باندینگ
  • سفید کردن
  • روکش گذاری

میزان ماندگاری طراحی لبخند هالیوودی بسیار بلند مدت است، شما می توانید با مراقب کردن از آن ماندگاری آن را افزایش دهید و در صورت عدم مراقبت سریعا دندان هایتان به حالت قبل خود باز خواهند گشت. اما در بعضی مواقع نیاز است تا دوباره به دندانپزشکی بروید و سفید کردن دندان ها را دوباره تکرار کنید، حتی ممکن است در بعضی مواقع دندان هایتان دوباره کمی زرد شود که پیشنهاد می کنیم دوباره اقدام به سفید کردن آن نمایید.  

مزایای اصلی روکش های لبخند هالیوودی عبارتند از:

  • ارزان بودن
  • به راحتی قابل تعمیر بودن
  • از نظر ظاهری بسیار طبیعی است.
  • سریع و بدون درد است.

 دقت کنید هزینه ها یکی از مواردی است که حتما باید به آن توجه داشته باشید، نمی توان هزینه دقیقی برای درمان و رسیدن به لبخند هالیوودی در نظر گرفت، موارد مختلفی بر قیمت خدمات لبخند هالیوودی تاثیر گذار خواهد بود، اما در صورتی که بیمه داشته باشید میزان هزینه ها به حداقل خواهد رسید و بخشی از هزینه ها توسط بیمه پرداخت خواهد شد. هزینه ی خدمات لبخند هالیوودی بستگی به نوع دندان هایتان و میزان کار مورد نیاز بر روی آنها دارد و ممکن است هزینه های متفاوتی به همین جهت از شما دریافت شود شما می توانید جهت اطلاع از قیمت های دقیق خدمات لبخند هالیوودی به دندانپزشکی دکتر رضا نادری مراجعه نمایید.دسته بندی: 

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا