بهداشت و درمان

خدمات درمانی و بهداشتی کلینیک دامپزشکی سپن

کلینیک های دامپزشکی

کلینیک دامپزشکی سپن با به کارگیری کادر مجرب و حرفه ای در محیطی گرم و صمیمی حرفه ای ترین و تخصصی ترین خدمات درمانی را به صاحبین حیوانات خانگی ارائه می کند.

با افزایش روز افزون نگهداری از حیوانات خانگی هر روزه می توانیم شاهد تاسیس تعداد بیشتری از کلینیک ها و بیمارستان های دامپزشکی در سطح شهر باشیم، که به ارائه ی خدمات ویژه ی بهداشت و درمان حیوانات می پردازند. از کلینیک های دامپزشکی که در سال های اخیر توانسته است خدمات حرفه ای مطلوبی را در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار دهد کلینیک دامپزشکی سپن است. 

کلینیک دامپزشکی سپن با به کارگیری کادر مجرب و حرفه ای در محیطی گرم و صمیمی حرفه ای ترین و تخصصی ترین خدمات درمانی را به صاحبین حیوانات خانگی ارائه می کند. تمامی لوازم و تجهیزات تشخیصی و آزمایشگاهی دامپزشکی سپن از بروزترین و پیشرفته ترین هاست و مراجعه کنندگان به این مرکز می توانند خیالی آسوده نسب به تشخیص درست و روند درمان حیوانات خانگی خود داشته باشند. خدمات ویژه ی مربوط به درمان و پیگیری تخصصی بیماری های پیچیده از جمله خدمات این مرکز است که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت می کنند. 

خدمات گوناگونی چون خدمات درمانی، خدمات تربیتی و خدمات بهداشتی از طریق پرسنل کلینیک دامپزشکی سپن در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد که در ادامه این مطلب به اختصار به آن ها خواهیم پرداخت. 

خدمات ویژه ی کلینیک دامپزشکی سپن

 • ویزیت و معاینات دوره ای 

برای اطلاع از سلامت حیوانات خانگی لازم است که به صورت دوره ای مورد معاینه قرار بگیرند تا در صورت بروز هر گونه مشکل و بیماری مورد درمان قرار گرفته شوند. حیوانات نیز مانند انسان ها در طول دوره زندگی خود دچار بیماری های گوناگونی می شوند که با معاینه دوره ای آن ها می توان به شناخت درستی از بیماری و درمان آن برسیم.

 • جراحی های تخصصی و عقیم سازی

در بعضی از مواقع به دلیل جراحاتی که نتیجه عوامل بیرونی هستند باعث می شوند تا اقدام به جراحی های تخصصی حیوانات بکنیم که این خود نیازمند دانش تخصصی دراین زمینه است. همچنین بروز بیماری های گوناگون نیز می تواند منجر به عمل های جراحی تخصصی می شود که می تواند در بیشتر مواقع جان حیوانات را از خطرات احتمالی بیماری نجات دهد. یکی از عمل های جراحی که بسیار مرسوم است و برای سلامت حیوانات خانگی و همچنین کنترل جمعیت آن ها به کار می رود عمل جراحی عقیم سازی است که در صورت انجام ندادن آن در زمان مناسب می تواند منجر به بیماری های خطرناکی چون انواع سرطان شود. 

 • صدور شناسنامه

از جمله خدماتی که کلینیک دامپزشکی سپن برای بار اول در اختیار صاحبین حیوانات خانگی قرار می دهد صدور شناسنامه برای حیوانات است که از طریق آن صاحبین و پزشکان می توانند اطلاعات کاملی از روند واکسیناسیون و انگل زدایی شدن، سن و نژاد حیوان داشته باشند تا در صورت لزوم بتوانند بهترین و مناسب ترین تصمیمات در زمینه ی مراقبت و درمان حیوانات داشته باشند. 

 • مراقبت و بستری بیماران اورژانسی

مراقب و بستری کردن حیوانات بد حال و به تازگی جراحی شده از مهمترین خدماتی است که دامپزشکی سپن ارائه می کند و با مراقبت های به موقع و رسیدگی های کامل جان بسیاری از حیوانات را نجات خواهند داد.

 • کاشت میکروچیپ

میکروچیپ ها تراشه های کوچکی هستند که در واقع به عنوان پایگاه داده حیوانات خانگی عمل می کنند. این تراشه ها با نصب در بدن حیوانات اطلاعات جامع و کاملی از حیوان و صاحب اون در اختیار قرار می دهد و در صورت گم شدن حیوانات می تواند به صاحبین آن ها کمک بسیاری کند. 

 • آزمایش خون، مدفوع و ادرار

برای شناسایی بیماری ها و همچنین چکاپ های سالیانه هر موجود زنده ای از جمله انسان ها و حیوانات نیاز به تست آزمایش خون، مدفوع و ادرار خود دارند که دامپزشکی سپن این کار به صورتی کاملا حرفه ای و تخصصی به انجام می رساند. 

 • جرم گیری دندان ها

یکی از مهمترین خدمات در زمینه ی سلامت حیوانات بهداشت دهان و دندان آن هاست زیرا آن ها نیز به مانند ما انسان نیاز به دندان هایی سالم برای خوردن و آشامیدن دارند و در صورت بروز هر گونه مشکل می تواند زندگی آن ها نیز مانند دیگر موجودات دچار مشکل شود. از جمله خدمات دندانپزشکی کلینیک سپن، جرم گیری دندان های سگ ها و گربه هاست که می تواند آن ها را جرم های به وجود آمده در لایه های رویی دندان های رها سازد. 

 • واکسیناسیون و انگل زدایی

واکسیناسیون و انگل زدایی از جمله مهمترین واجباب در نگهداری از حیوانات خانگی است که بعد از دوره ی کودکی حیوانات به صورت سالیانه انجام می گیرد تا در صورت بروز بیماری های حاد چون هاری حیوان بیمار نشود و مصون بماند. همچنین انگل زدایی به صورت دورهای ماهیانه و یا سالیانه از طریق قرص های مخصوص و یا آمپول انجام می شود تا در صورت مواجه شدن به انگل داخلی و خارجی حیوان دچار بیماری نشود. 

 • سونوگرافی حیوانات

برای شناسایی بیماری های داخلی حیوانات به مانند انسان ها نیاز به سونوگرافی و عکسبردای کامل است که دامپزشکی سپن با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته توانسته است به این امر مهم دست پیدا کند. 

 • اصلاح، آرایش و شستشوی حیوانات

حیوانات نیز به مانند ما انسان ها برای تمیز و مرتب بودن نیاز به شستشو و اصلاح دارند. از جمله خدمات ویژه ای که دامپزشمی سپن در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار داده است اصلاح، آرایش و شستشوی حیوانات خانگی است که می تواند به دوستداشتنی تر شدن آن ها کمک بسیاری بکند. 

 • پت شاپ و فروش لوازم جانبی و بهداشتی

شما می توانید با حضور در دامپزشکی سپن علاوه بر خدمات درمانی از پت شاپ این مرکز نیز دیدن کنید و لوازم مورد نیز حیوان خانگی خود چون غذای خشک سگ و گربه، انواع لوازم بهداشتی چون خمیر دندان، مکمل های غذایی و همچنین لوازم جانبی چون قلاده و ظروف غذا و غیره را خریداری نمایید. 

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا