بهداشت و درمان

لاغری سریع با درمانگاه پوست و مو دامون

لاغری سریع با درمانگاه پوست و مو

درمانگاه پوست و مو دامون ارائه دهنده روش های تضمینی برای لاغری سریع بدون عمل های جراحی و ایجاد خونریزی ست. این روش ها، روش های روز دنیا هستند.

امروزه اضافه وزن مشکلی ست که افراد زیادی را درگیر خود کرده است و از مهم ترین مشکلاتی که ایرانی ها در رابطه با اضافه وزن دارند، چاقی موضعی بدن است. بنابراین افراد به دنبال روش هایی برای لاغری موضعی شکم، پهلو، باسن، بازو و دیگر قسمت های مختلف بدن می گردند. درمانگاه پوست و مو دامون ارائه دهنده انواع روش های تضمینی برای لاغری سریع بدون عمل های جراحی و ایجاد خونریزی ست. روش های لاغری درمانگاه پوست و مو دامون روش های جدید و روز دنیا هستند که توسط مراکز مربوطه مورد تایید قرار گرفته اند. درمانگاه پوست و مو دامون با پزشکان متخصص و کلینیک های مجهز، انواع خدمات زیبایی و تناسب اندام را با جدیدترین متدهای روز دنیا ارائه می دهند.

لاغری سریع با دستگاه اگزیمیا در درمانگاه دامون

لاغری سریع با دستگاه اگزیمیا در درمانگاه دامون

دستگاه لاغری اگزیمیا که در درمانگاه پوست و مو دامون استفاده می شود متعلق به کمپانی BIONIX ساخت کشور ایتالیا است. دستگاه اگزیمیا یکی از دستگاه های لاغری ست که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. این دستگاه بدون نیاز به عمل جراحی و درد و خونریزی برای لاغری موضعی و سریع بدن استفاده می شود. استفاده از این دستگاه هیچ خطر جدی نخواهد داشت و علاوه بر درمان چاقی می توان برای رفع سلولیت پا و افزایش زیبایی پوست نیز از آن استفاده کرد.

کاربرد دستگاه لاغری اگزیمیا 

دستگاه لاغری اگزیمیا برای درمان غبغب، درمان سلولیت، کم شدن سایز، رفع استرچ مارک، ایجاد لاغری موضعی، کوچک کردن منافذ باز، لیفت باسن و فرم دهی به آن و سایر قسمت ها استفاده می شود.

لاغری سریع با دستگاه کرایولیپولیز در درمانگاه دامون

لاغری سریع با دستگاه کرایولیپولیز در درمانگاه دامون

دستگاه لاغری کرایولیپولیز که در درمانگاه پوست و مو دامون استفاده می شود، ساخت Classys کشور کره جنوبی بوده و مورد تایید FDA است. این دستگاه بر این اساس عمل می کند که سلول های چربی را تجزیه کرده اما بافت اطراف آن را تجزیه نمی کند. پس از خنک کاری، سلول های چربی تحت آپوپتوز قرار می گیرند که مرگ سلولی را کنترل می کند. هنگام آپوپتوز شدن، دیواره سلولی چربی تجزیه شده و باعث می شود که لیپیدها (چربی ها) از سلول آزاد شوند. این لیپیدها توسط سیستم تخلیه لنفاوی حمل می شود تا از طریق بدن شما به همان شیوه ای که چربی از غذای شما حذف می شود، از طریق بدن دفع شود. این فرآیند تدریجی ست و خطری برای سیستم لنفاوی نخواهد داشت. 

کاربرد دستگاه لاغری کرایولیپولیز 

دستگاه لاغری کرایولیپولیز برای از بین بردن چربی در افرادی که دارای شاخص توده بدنی 30 یا کمتر هستند استفاده می شود. به طور کلی برای از بین بردن چربی اطراف بند سوتین و زیر سوتین، شکم، پهلو، زیر باسن، باسن، داخل ران، سر معده، بازو و مناطق دیگر مانند کمر (پشت کمر)، ران، زانوهای داخلی، بازوها و مچ پا استفاده می شود.

لاغری سریع با دستگاه پاورشیپ در درمانگاه دامون

لاغری سریع با دستگاه پاورشیپ در درمانگاه دامون

دستگاه لاغری پاورشیپ دارای پرتوهای بسیار قدرتمند به صورت دو قطبی است که با استفاده از لیپولیز و یک فشار خلا برای از بین چربی ها استفاده می شود، علاوه بر از بین بردن چربی ها به استحکام بافت بدن نیز کمک خواهد کرد. نتایج عالی طولانی مدت می تواند در عرض 5 تا 6 جلسه به دست بیاید، این نتایج خوب دراز مدت خواهند بود. 

کاربرد دستگاه لاغری پاورشیپ

دستگاه لاغری پاورشیپ روشی غیر تهاجمی جهت برطرف کردن چربی های موضعی، رفع سلولیت، برطرف کردن افتادگی پوست در نواحی بالاتنه، شکم، باسن، ران، غبغب، پهلوها و پشت به کار می رود.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا