بهداشت و درمان

خدمات دندانپزشکی کلینیک دندانپزشکی مهر ساوه

خدمات دندانپزشکی زیبایی و درمانی

ارتودنسی شاخه ای ازدندانپزشکی ست که دندان ها وفک هایی را که در جای نامناسبی قرار می گیرند اصلاح می کند.

کلینیک دندانپزشکی مهر ساوه ، با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی ویژه شرایط کرونا، کلیه خدمات دندانپزشکی بزرگسالان و اطفال مورد نیاز بیماران عزیز را ارئه می دهند. این کلینیک 10 درصد تخفیف همیشگی روی کلیه خدمات خود دارد و دارای قیمت های به صرفه و اسثنایی ست. همچنین کلینیک دندانپزشکی مهر ساوه دارای 500 هزارتومان تخفیف ویژه پکیج بلیچینگ، ایمپلنت جراحی دندان عقل، کامپوزیت ونیر است. در ادامه شما را با برخی از خدمات کلینیک دندانپزشکی مهر ساوه آشنا می کنیم.

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان جایگزین ریشه های دندان می شود. ایمپلنت یک پایه قوی است که برای دندان دائمی (ثابت) یا قابل جابه جایی ایجاد می کنند که با دندان های طبیعی سازگاری دارند. جنس ایمپلنت دندان از جنس تیتانیوم خالص است و با بدن انسان سازگاری دارد.

لمینیت

لمینیت ها پوسته هایی با ضخامت نازک هستند که متناسب با شکل و ویژگی های دندانی شخص به صورت منحصر به فرد ساخته می شوند. در ساخت لمینیت از مواد با رنگ های طبیعی که نزدیک به رنگ دندان هستند، استفاده می شود. لمینیت ها معمولا در بخش جلویی دندان متصل می شوند. لمینیت رنگ، ظاهر، اندازه و طول دندان ها را تغییر داده و لبخند شما را گیراتر می کند. لمینیت سرامیکی و کامپوزیتی که نوع محبوب آن ونیر کامپوزیتی ست، هر دو در جهت بر طرف کردن زردی و بد فرمی دندان ها و طراحی لبخند به کار می روند و می توانند در رنگهای همرنگ دندان تا روشن و خیلی سفید استفاده شوند.

لمینیت سرامیکی

لمینیت سرامیکی قوی ماندگار و صاف است و به راحتی لکه نمی گیرد. مهمترین مزیت لمینیت دندان سرامیکی زیبا سازی فوق العاده لبخند است. لمینیت سرامیکی پس از تراش دندان و قالبگیری توسط لابراتوار ساخته می شود و در کلینیک توسط متخصص چسبانده می شود. پروسه آن حدود دو الی سه هفته زمان می برد. در کلینیک دندانپزشکی مهر ساوه متخصص دندانپزشکی زیبایی دندان های شما را معاینه می کند تا مشخص شود که آیا شما کاندیدای روکش لمینیت سرامیکی هستید یا خیر. اگر لمینیت سرامیکی قابل انجام باشد، قالب اولیه از دندان ها تهیه شده و به لابراتوار ارسال می شود. بعد از گذر از مراحل تولید در لابراتوار و ارسال نمونه به کلینیک، تراش، قالبگیری و ساخت پروتز موقت آغاز می شود که سه الی چهار ساعت زمان می برد. 

لمینیت کامپوزیتی

ونیر کامپوزیت توسط دندانپزشک در همان جلسه اول فرم داده می شود و نیازی به تراش یا قالب گیری ندارد. دندان های کامپوزیت قابل برگشت تر هستند زیرا نیازی به تراش دادن دندان وجود ندارد. اگر به صورت صحیح و تخصصی کار شوند به هیچ وجه باعث التهاب لثه یا بد بویی دهان نمی شوند. اگر کامپوزیت ها از ماده ای با کیفیت خوب ساخته شوند و به خوبی و با دقت پالیش شوند، دچار تغییر رنگ نشده یا تغییر رنگ آنها در طول سالیان، اندک است.

تفاوت کامپوزیت و لمینیت

لمینیت سرامیکی و ونیر کامپوزیت در کلینیک دندانپزشکی مهر ساوه
  • جنس ماده مورد استفاده در این دو نوع لمینیت متفاوت است.
  • زمان مورد نیاز برای ساخت لمینیت سرامیکی حدود سه هفته و زمان مورد نیاز برای ساخت کامپوزیت ونیر یک جلسه برای یک فک است.
  • لمینیت سرامیکی نیاز به تراش و قالب گیری دارد ولی ونیر کامپوزیت نیاز به تراش و قالب گیری ندارد.
  • لمینیت سرامیکی نیاز به پالیش ندارد و کامپوزیت ونیر ها نیاز به پالیش در فاصله های زمانی یکسال یا بیشتر دارند.
  • لمینیت سرامیک ها امکان ترمیم و تعویض در صورت لب پری ندارند ولی کامپوزیت ونیر ها امکان ترمیم دارند.

ارتودنسی

ارتودنسی در کلینیک دندانپزشکی مهر ایران

ارتودنسی شاخه ای ازدندانپزشکی ست که دندان ها وفک هایی را که در جای نامناسبی قرار می گیرند اصلاح می کند. دندان هایی که در جایگاه نامناسبی قرار می گیرند و شکل نا متعارفی دارند علاوه بر اینکه مشکلات بهداشتی مختلفی ایجاد می کنند، زیبایی لبخند را از بین می برند. ارتودنسی دندان با اصلاح فک و شکل دندان ها، زیبایی را به لبخند شما می بخشند. در  کلینیک دندانپزشکی مهر ساوه می توانید بنا بر تشخیص پزشک متخصص خود، از انواع مختلف ارتودنسی بهره بگیرید.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا